Termékmenedzser RX

Város:  Budapest
Szakterület:  Értékesítés, Kereskedelem
Tapasztalati szint:  3-5 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladatok

  • Kijelölt termékek piaci sikerességének tervezése, elemzése, ellenőrzése, kapcsolódó tevékenységek irányítása, koordinálása, ellenőrzése.
  • A termékekről évente marketing terv, a megvalósulásról negyedévente jelentés készítése, vezetői által jóváhagyatása. Nyomtatott és prezentációs anyagok tartalmának, kivitelének tervezése, termékarculatok zsűriztetése.
  • Rendezvények, országos konferenciák, roadshow-k, szimpóziumok szervezése. Javaslat OTFO által végzett vizsgálatok tervezésére.
  • DM levelek, termék-honlap, egyéb marketingkommunikációs eszközök tervezése.
  • Termékbevezetéshez szükséges feladatok megtervezése, feletteseivel történő elfogadtatása, meghatározott időben kezdése, ütemezése.
  • Ciklusüzenetek és havi célok készítése.
  • Klinikai kapcsolattartás, véleményvezérekkel történő kapcsolatépítés, kapcsolattartás. Határidők betartása.
  • Patikalátogatók képzése.
  • Területvezetők és patikalátogatók szakmai munkájának alátámasztása, irodalomfigyeléssel, felmerülő kérdések megválaszolásával.
  • Reklámügynökségekkel, médiaügynökségekkel, stúdiókkal, külső beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Egészségügyi felsőfokú képesítés, előnyt jelent orvos, gyógyszerész végzettség
  • Korábbi Rx termékmenedzseri tapasztalat előny, különösen onkológia és CNS területen
  • Preferáltan orvos vagy gyógyszerész végzettség
  • Érvényes gépjárművezetői engedély
  • Számítógép felhasználói ismeretek
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Amit kínálunk

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük