Process owner (Kereskedelem)

Város:  Budapest
Szakterület:  Értékesítés, Kereskedelem
Tapasztalati szint:  3-5 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád

  • Kereskedelmi területekkel kapcsolatos üzleti folyamatok nyomon követése, a fejlesztendő és optimalizálandó folyamatok feltérképezése
  • Új üzleti folyamatok megtervezése, kialakítása, megvalósítása, elfogadtatása, meglévő üzleti folyamatok javítása a vállalati, szervezeti és csoportszintű üzleti célok alapján
  • Folyamatfejlesztések sikerességének visszamérése és a visszamérési rendszer (KPI-ok) kialakítása
  • A megváltoztatott, új üzleti folyamatok kialakításában, megvalósításában, elfogadásában kiemelt szerepkör betöltése
  • Együttműködés belső stakeholderekkel (funkcionális vezetők, projektvezetők, IT), szakértőkkel ill. egyéb Process ownerekkel
  • S4 HANA átállásban a területek képviselete (pl. a kapcsolódó modulok bevezetése során standard működés biztosítása a szakterületeken)
  • Részvétel a group template kialakításában és bevezetésében a Richter csoport vállalatainál
  • Kereskedelmi folyamatok (Lead-to-Order, Order-to-Cash) kialakítása anyavállalati és csoportszinten a hozzátartozó alfolyamatokkal és SOP-kel
  • Csoportszintű folyamatoptimalizáló projektek megtervezése és implementálása a Richter csoport vállalatainál

A pozíció sikeres betöltéséhez elengedhetetlen

  • Gazdasági vagy műszaki felsőfokú diploma
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Üzleti folyamatok feltérképezésében, felülvizsgálatában szerzett tapasztalat (min. 3 év)
  • Projektmenedzsment szemlélet
  • Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Problémamegoldó képesség
  • Készség az összkép és a részletek átlátására

Előnyt jelent

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Tanácsadói, illetve folyamat fejlesztési projektek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Üzleti elemzői tapasztalat
  • S4 HANA és az SAP R/3 rendszer ismerete

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk