Piacelemző

Város:  Budapest
Szakterület:  Értékesítés, Kereskedelem
Tapasztalati szint:  3-5 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

A Richter Gedeon

Piacelemző

munkatársat keres.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád

  • Richter Belföldi értékesítés és marketing osztályának támogatása – Piacelemzés (főként forgalmi adatokból), információnyújtás a menedzsment és marketing részére (adatvezérelt döntéshozatal támogatása)
  • Forgalmi tervek készítési folyamatának koordinálása, összefogása (adatszolgáltatás, sablonok, összesítés, területi leosztás)
  • A marketing- és értékesítési munka hatékonyságának elemzése, hatékonyságmérési rendszerek, riportolási rendszer fejlesztése és működtetése
  • Megtérülési számítások, orvoslátogatói, patikalátogatói és egyéb hatékonyság-elemzések végzése
  • Adatkezelés, adatok tárolása, adatok feldolgozása, értékelése (SAP, IQVIA)
  • Riportok készítése különböző rendszerekből
  • Adatok grafikus megjelenítése, Power BI kialakítás és fenntartás
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Új belépő orvoslátogatók, termékmenedzserek elemzői képzése

A pozíció sikeres betöltéséhez elengedhetetlen

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Kiváló Excel ismeret
  • Adatkezelésben minimum 2 éves tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office programok magabiztos használata
  • Power BI rendszerek használatában szerzett gyakorlat

Előnyt jelent

  • Gyógyszeripari tapasztalat
  • IQVIA-adatbázis ismerete
  • Angol nyelvtudás

Cserébe a következőket biztosan fel tudjuk kínálni Neked

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap:

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk