Injekciógyártó gépkezelő

Város:  Budapest
Szakterület:  Termelés
Tapasztalati szint:  0-1 év

munkatársat keres folyamatos munkarendbe injekciógyártó üzembe.

Feladataid

  • Részt veszel az injekciók előkészítésében, töltésében, gépek üzemeltetésben
  • Átnézed a letöltött ampullákat és üvegeket
  • Üzemelteted a gyártógépeket

Amit várunk

  • Van középfokú végzettséged
  • Tudod vállalni a folyamatos műszakrendet- 3 nap munka, 2 nap pihenő felosztás, 5:45-17:45; 17:45-5:45

Amit kínálunk

  • Elkötelezett, támogató csapat és stabil, nemzetközi, hazai központú munkahely
  • Bejelentett, hosszú távú munka
  • Már a próbaidő alatt is járnak a béren kívüli juttatások:
  • Cafeteria (készpénz vagy SZÉP-kártya)
  • Nyugdíjpénztár, élet- és balesetbiztosítás
  • Helyi orvosi rendelők és egészségbiztosítás
  • Vállalati üdülők és ingyenes sportolási lehetőségek(uszoda, konditerem, sportpálya)
  • Iskolakezdési támogatás, vállalati óvoda
  • Munkaruhádat mi adjuk és mi is mossuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk