Elektrikus I.

Város:  Dorog
Szakterület:  Műszaki terület
Tapasztalati szint:  3-5 év

Alapítónk, Richter Gedeon álma egy sikeres, nemzetközi gyógyszercégről ma is él. Valóra váltjuk minden nap, amikor új hatóanyagokat fedezünk fel, új gyógyszereket vezetünk be, hogy az emberek jobb, teljesebb életet élhessenek. Munkatársaink kikapcsolódását, feltöltődését, egészségét számos értékes szolgáltatással és saját fenntartású létesítménnyel támogatjuk. A Richter munkavállalói és családtagjaik rendelkezésére állnak üdülőink, sportpályáink, uszodánk, óvodáink, orvosi rendelőink, és kétévente komplex egészségügyi szűrővizsgálatot biztosítunk számukra.

A Richter Gedeon

Villanyszerelő - elektrikus

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Dorog

Ezek a feladatok várnak Rád

  • Létesítmények, berendezések és hálózatok karbantartási és üzemeltetési feladatainak ellátása
  • Hibajavítási/karbantartási/üzemeltetési tevékenységeket rögzítő nyilvántartások vezetése
  • Villamosenergia-rendszer állapotának nyomon követése, bejövő hibajegyek kezelése
  • Kapcsolattartás az áramszolgálató üzemirányító központjával
  • Erősáramú villamos technológiai és installációs berendezések kisebb munkáinak elvégzése (visszakötések, átszerelések, karbantartási vagy kiviteli munkák)
  • 0,4 kV-os és alacsonyabb feszültségszintű erősáramú berendezések, áramkörök és hálózatok meghibásodásainak lehető legrövidebb időn belül történő javításának elvégzése

A munkakör betöltéséhez szükséges

  • Villanyszerelő végzettség
  • Alállomás-kezelői vagy robbanásbiztos berendezések szerelője képzettség
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása

Amink örülünk

  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Elkötelezettség az igényes, magas szintű szakmai munka iránt
  • 3 év releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Korszerű ellátórendszerek és berendezések
  • Mérnöki támogatás