Termelésirányító

Város:  Dorog
Szakterület:  Termelés
Tapasztalati szint:  Pályakezdőknek, hallgatóknak, tanulóknak

Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

  Alapítónk, Richter Gedeon álma egy sikeres, nemzetközi gyógyszercégről ma is él. Valóra váltjuk minden nap, amikor új hatóanyagokat fedezünk fel, új gyógyszereket vezetünk be, hogy az emberek jobb, teljesebb életet élhessenek. Munkatársaink kikapcsolódását, feltöltődését, egészségét számos értékes szolgáltatással és saját fenntartású létesítménnyel támogatjuk. A Richter munkavállalói és családtagjaik rendelkezésére állnak üdülőink, sportpályáink, uszodánk, óvodáink, orvosi rendelőink, és kétévente komplex egészségügyi szűrővizsgálatot biztosítunk számukra.

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Dorog

Feladatok

  • Az üzem termelési feladatainak határidőre való végrehajtása a termelési program szerint
  • A gyártáshoz kapcsolódó termelési, szervezési, ellenőrzési, dokumentálási feladatok elvégzése
  • A munkavégzés zökkenőmentes megszervezése a gyártástechnológiai és tisztítási előírások alapján
  • Az üzemi dokumentáció vezetése, illetve rutinszerű ellenőrzése
  • Üzemi változások, reklamációk kezelése, deviációk kivizsgálásának szakmai támogatása

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Gyógyszerész, vegyészmérnök, biomérnök vagy élelmiszermérnök egyetemi végzettség

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés