Talent acquisition specialist

Város:  Dorog
Szakterület:  HR, Munkaügy, Képzés-fejlesztés
Tapasztalati szint:  3-5 év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

A Richter Gedeon

Talent Acquisition Specialist

munkatársat keres határozott időre (maternity cover).

Ezek a feladatok várnak Rád

  • End-to-End toborzást végzel: a vezetővel történő egyeztetéstől az ajánlatok kiadásáig Te menedzseled a folyamatot
  • Új toborzási igény esetén egyeztetsz a szakmai vezetőkkel, segíted őket a profil kialakításában piaci visszajelzésekkel
  • Az új pozíciókról hirdetéseket készítesz különböző platformokra
  • Magabiztosan használod a hagyományos és alternatív csatornákat, ugyanakkor megvan benned az érdeklődés új toborzási csatornák felkutatására és sourcing tevékenységre is
  • Prescreennel segíted a vezetőket és részt veszel az interjúkon, ahol kompetencia alapú interjútechnikákat alkalmazunk
  • A Te feladatod az ajánlat elkészítése és kiadása - egészen a jelölt beléptetésének előkészítéséig
  • Szorosan együtt dolgozol a recruiter és sourcer kollégákkal, HR Business Partnerekkel, társterületekkel, valamint a toborzásban érintett vezetőkkel, és jelöltekkel egyaránt, hogy a legjobb toborzási élményt nyújtsuk mind a vezetőink, mind a jelöltjeink számára
  • Részt veszel a talent management stratégia kialakításában, kapcsolódva a képzési területünkhöz

Akkor leszel sikeres a pozícióban, ha

  • Rendelkezel toborzási területen szerzett tapasztalattal, melynek legalább egy részét vállalati oldalon szerezted: képes vagy a toborzási folyamat end-to-end menedzselésére
  • Ismered a gazdasági/ kereskedelmi területen előforduló pozíciókat és nyitott vagy más területen való betanulásra is
  • Fontos számodra a stakeholder management, prioritásként kezeled az ügyfél- és jelöltélményt
  • Aktívan használod az angolt a munkádban: előfordulnak angol nyelvű interjúk, meetingek, vendorok

Előnyt jelent

  • Talent managementben szerzett tapasztalat
  • Social Media Recruitmentben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk