Betöltés...

Projektmenedzser

Város:  Dorog
Szakterület:  Műszaki terület
Tapasztalati szint:  3-5 év

Alapítónk, Richter Gedeon álma egy sikeres, nemzetközi gyógyszercégről ma is él. Valóra váltjuk minden nap, amikor új hatóanyagokat fedezünk fel, új terápiákat kísérletezünk ki, új gyógyszereket vezetünk be és hagyományos készítményeinkkel együtt, kiváló minőségben állítjuk elő őket, hogy az emberek jobb, teljesebb életet élhessenek a világ minden táján.

A Richter Gedeon

Dorogi Fióktelepe

munkatársat keres.

Feladataid

  • Vállalati beruházási projektek vezetése a belső beruházási szabályzat szerint
  • Projekt team megalakítása, projekt célkitűzések közvetítése, projekt vezetése a teljes projekt cikluson keresztül projekt indítástól, projekt lezárásig
  • Projektstratégia kialakítása gazdasági megfontolások figyelembevételével
  • Projekt ütemterv, költségterv szerződéses struktúra kialakítása
  • Az egyes projektek sikerét befolyásoló lehetőségek és kockázatok feltárása, illetve menedzselése
  • Döntés előkészítés a felsőszintű vezetés számára
  • Rendszeres riportálás, prezentáció készítés
  • Szoros, rendszeres együttműködés az érintett társszervezetettel
  • Szakterületek bevonása a projekt munkájába
  • Kapcsolattartás és tárgyalás az üzleti partnerekkel

Amit várunk Tőled

  • Építőmérnök vagy építész egyetemi végzettség

Aminek örülünk

  • 3+ év gyógyszeriparban szerzett PM tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Projektmenedzsment skillek: technikai képességek, humán képességek és projektképességek
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kooperációban való jártasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (world, excel, MS projekt)

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Amit kínálunk

  • Élenjáró, világszínvonalú berendezések, eljárások, technológiák a kutatás-fejlesztésben, minőségirányításban és biotechnológiában
  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier
  • Elkötelezett, támogató csapat
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely
  • Egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái
  • Széleskörű juttatási csomag.