Operational Excellence szakértő

Város:  Dorog
Szakterület:  Műszaki terület
Tapasztalati szint:  3-5 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladataid

  • Az OpEx stratégia tovább bontása részfeladatokká és azok végrehajtása
  • Workshopok önálló megszervezése, lebonyolítása és az ott keletkező akciók nyomon követése
  • Több üzemet érintő komplex folyamatfejlesztési projektek vezetése és támogatása
  • Adatok elemzése, értelmezése és a megfelelő konklúzió levonása
  • A folyamatok hatékonyságának és megbízhatóságának a növelése a Lean és a Six Sigma módszertanok használatának a segítségével
  • Probléma megoldó eszközök önálló használata (pl.: A3, 5WHY, Ishikawa)
  • A vezetők támogatása abban, hogy a vállalat üzleti stratégiáját az OpEx program segítségével hajtsák végre
  • Az OpEx mérnök támogatása
  • Együttműködés más telephelyen dolgozó OpEx kollégákkal, ideértve a leányvállalatokat is (pl.: Benchmark tapasztalatok megosztása)

Amit várunk

  • Felsőfokú végzettség, Műszaki területen szerzett végzettség
  • Lean és/vagy Six Sigma Green Belt vagy magasabb képesítés
  • Legalább 5 év termelési területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 év folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Aminek örülünk

  • SMED/TPM/VSM tapasztalat
  • Agile módszertan ismerete
  • Lean szakmérnöki végzettség
  • Six Sigma black belt

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk