Műszerész

Város:  Dorog
Szakterület:  Szakmunka, Technikus
Tapasztalati szint:  1-3 év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

A Richter Gedeon

Műszerész

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Dorog

Ezek a feladatok várnak nálunk

  • A folyamatos üzemvitelhez szükséges műszerek, irányítástechnikai berendezések valamint pneumatikus rendszerek és elemek karbantartása, javítása.
  • Komplex karbantartási munkák önállóan történő végrehajtása
  • Műszaki feladatok maradéktalan elvégzése a termelésben használatos műszereken és a raktározási területen használt műszereken egyaránt
  • Hibajavítási, üzemeltetési tevékenységeket rögíztő nyilvántartások vezetése

Amit önéletrajzodban keresünk

  • Elektronikai műszerész végzettség
  • 2-3 év szakmai tapasztalat

Aminek örülünk

  • Ipari műszeres területen szerzett tapasztalat
  • Robbanásbiztos berendezés kezelője tanfolyam
  • Megoldásorientált szemlélet
  • Önálló munkavégzés, helyzetfelismerés

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (konditerem, uszoda) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk