Villamosmérnök

Város:  Dorog
Szakterület:  Műszaki terület
Tapasztalati szint:  1-3 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

A Richter Gedeon Dorogi Fióktelepe

munkatársat keres.

Ezek a feladatok várnak nálunk

  • Elvégzed határidőre a szervezet tevékenységi körébe tartozó termelő, szolgáltató létesítmények, berendezések és hálózatok szakszerű üzemzavar elhárító és tervszerű megelőző karbantartását, javítását
  • Műszaki felmérések, áramkörök tervezése, dokumentáció összeállítása
  • Kivitelezési, javítási, korszerűsítési, beruházási feladatokat készítesz elő és dokumentációt készítesz
  • Koordinálod és összehangolod a különböző belső, külső kivitelezőket
  • Előkészíted és műszakilag ellenőrzöd a szerződéseket, rendeléseket, teljesítésigazolásokat
  • Vezeted a karbantartási tevékenységeket rögzítő nyilvántartásokat

Amit várunk

  • Erősáramú villamosmérnök végzettség
  • Nyílt, kreatív gondolkodás
  • Csapatmunkában való aktív részvétel

Aminek örülünk

  • Robbanásbiztos berendezések kezelésére jogosító végzettség
  • Alállomáskezelői végzettség
  • Erősáramú tapasztalat
  • Tervező programok ismerete (AutoCAD, WsCAD, EPLAN, stb.)
  • Vállalatirányítási rendszer karbantartási modul (SAP PM) ismerete

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk
  • Rugalmas munkaidő