Gyógyszeralapanyag gyártó I.

Város:  Dorog
Szakterület:  Szakmunka, Technikus
Tapasztalati szint:  0-1 év

Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

  Alapítónk, Richter Gedeon álma egy sikeres, nemzetközi gyógyszercégről ma is él. Valóra váltjuk minden nap, amikor új hatóanyagokat fedezünk fel, új gyógyszereket vezetünk be, hogy az emberek jobb, teljesebb életet élhessenek. Munkatársaink kikapcsolódását, feltöltődését, egészségét számos értékes szolgáltatással és saját fenntartású létesítménnyel támogatjuk. A Richter munkavállalói és családtagjaik rendelkezésére állnak üdülőink, sportpályáink, uszodánk, óvodáink, orvosi rendelőink, és kétévente komplex egészségügyi szűrővizsgálatot biztosítunk számukra.

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Dorog

Feladatok

  • Gyógyszer-hatóanyagok és intermedierek előállítása, pl. anyagok kimérése, oldatkészítés, terilezés, szűrés, tisztítás, szárítás, anyagmozgatás, gépkezelés
  • A gyártási dokumentáció vezetése

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Technikus képesítés (vegyész technikus, vegyipari technikus, laboratóriumi technikus, élelmiszeripari technikus, környezetvédelmi technikus, vegyipari szakmunkás vagy vegyianyaggyártó szakmunkás végzettség

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Folyamatirányító rendszerek ismerete és automatizált gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Nyomástartóedény-gépész képzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Bejelentett, hosszú távú munka
  • Piaci átlagot meghaladó műszakpótlék:

Már a próbaidő alatt is járnak a béren kívüli juttatások:

  • Cafeteria (készpénz vagy SZÉP-kártya)
  • Nyugdíjpénztár
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Helyi szakorvosi rendelőnkben ingyenes ellátás
  • Egészségbiztosítás (Medicover)
  • Vállalati üdülők és ingyenes sportolási lehetőségek (uszoda, konditerem, sportpálya, szauna)
  • Iskolakezdési támogatás
  • Vállalati óvoda
  • Munkaruhádat mi adjuk és mi is mossuk