Energetikai rendszerüzemeltető

Város:  Dorog
Szakterület:  Fizikai, Segéd, Betanított munka
Tapasztalati szint:  0-1 év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Dorog

Feladataid

  • Technológiai leírások szerinti ipari szennyvízkezelés
  • Szennyvíziszap víztelenítés
  • Technológiai szennyvíz előkezelés
  • Talajvíz kármentesítési feladatok végzése
  • Folyamatirányító és ​​​​légtisztító rendszer felügyelete

Amit várunk

  • Szakmunkásképző bizonyítvány
  • Precíz és önálló munkavégzés

Aminek örülünk

  • Nyomástartóedény-gépész képzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Egészségprogrammal és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • Jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá,
  • A családok életét iskolakezdési támogatással támogatjuk,
  • Munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
  • Kollégáink folyamatos fejlődését szakmai továbbképzésekkel, konferenciákkal és belső képzésekkel segítjük.