Dorogi üzemi minőségellenőrző laboratórium laborvezető

Város:  Dorog
Szakterület:  Termelés
Tapasztalati szint:  5+ év

Ezek a feladatok várnak

  • hatóanyaggyártási területhez tartozó analitikai laboratóriumok tevékenységének összehangolása, szervezése, irányítása, a folyamatok fejlesztése
  • laboratórium zavartalan működéséhez szükséges személyi és tárgyi feltételek biztosítása (személyzet, munkabeosztás, mérőeszközök, vegyszerek stb.)
  • az irányítása alá tartozó vezetők munkájának koordinálása, ellenőrzése, a labor működési kiválóságának elősegítése, ebben a beosztott vezetők támogatása
  • allokációhoz és folyamat validáláshoz kapcsolódó analitikai feladatok koordinálása
  • kapcsolattartás társosztályokkal (hatóanyaggyártás, minőségirányítás, K+F területek)
  • törzskönyvi adatszolgáltatás folyamatának biztosítása, ellenőrzése
  • a laboratórium GMP és minőségügyi ellőírásoknak való megfelelés biztosítása
  • EHS követelményeknek való megfelelés biztosítása
  • oktatások előírás szerinti dokumentálásának biztosítása, felügyelete
  • az eljárások, műveleti utasítások rendszeres elkészítésének és a mérési dokumentációk, műszerkönyvek rendszeres ellenőrzésének a biztosítása, nyomonkövetése
  • stabilitás vizsgálatok indítása, jelentések elkészítése, az adatok értékelése
  • új vizsgálati módszerek validálásának, felülvizsgálatának, újravalidálásának határidőre történő elvégzésének biztosítása, valamint az analitikai transzferek elkészítésének koordinálása
  • gyógyszerkönyvek, nemzetközi előírások változásainak naprakész ismerete

Ezeket várjuk

  • Vegyész vagy vegyészmérnök felsőfokú végzettség
  • Minimum 10 év releváns, vezetői tapasztalat laboratóriumi környezetben, ideálisan vezetők vezetőjeként szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Változáskezelésben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • SAP rendszer ismerete
  • Gyógyszeripari tapasztalat
  • Szakterületi fejlesztési, hatékonyságnövelési folyamatokban szerzett tapasztalat
  • LIMS rendszer tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük.