Anyaggazdálkodási csoportvezető

Város:  Dorog
Szakterület:  Termelés
Tapasztalati szint:  1-3 év

Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

  Alapítónk, Richter Gedeon álma egy sikeres, nemzetközi gyógyszercégről ma is él. Valóra váltjuk minden nap, amikor új hatóanyagokat fedezünk fel, új gyógyszereket vezetünk be, hogy az emberek jobb, teljesebb életet élhessenek. Munkatársaink kikapcsolódását, feltöltődését, egészségét számos értékes szolgáltatással és saját fenntartású létesítménnyel támogatjuk. A Richter munkavállalói és családtagjaik rendelkezésére állnak üdülőink, sportpályáink, uszodánk, óvodáink, orvosi rendelőink, és kétévente komplex egészségügyi szűrővizsgálatot biztosítunk számukra.

munkatársat keres.

Csatlakozz hozzánk

Feladatok

  • SAP rendszer kezelése
  • Raktári szabályzások kezelése
  • Eltérések kezelése dokumentálása
  • Változtatások indítása, dokumentálása
  • Raktári dokumentációk naprakészen tartása
  • Raktár felkészítése auditokra és részvétel a bejárásokon
  • Raktári csoport irányítása, támogatása, ellenőrzése, értékelése
  • Készletgazdálkodási folyamatok ellenőrzése, felügyelete, pontos raktárkészlet biztosítása
  • A leltározásokban való aktív részvétel

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Középfokú (logisztikai) végzettség,
  • Rendelkezel legalább 2-3 éves vezetői tapasztalattal, logisztika, gyártás, termelés területen
  • Emelőgép, targoncavezetői jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • Precizitás
  • Önállóság

Egyéb elvárások, tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Előnyt jelent

  • Gyógyszeripari tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (társalgási szint)
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük.