Minőségbiztosító

Város:  Debrecen
Szakterület:  Minőségügy
Tapasztalati szint:  3-5 év

Alapítónk, Richter Gedeon álma egy sikeres, nemzetközi gyógyszercégről ma is él. Valóra váltjuk minden nap, amikor új hatóanyagokat fedezünk fel, új terápiákat kísérletezünk ki, új gyógyszereket vezetünk be és hagyományos készítményeinkkel együtt, kiváló minőségben állítjuk elő őket, hogy az emberek jobb, teljesebb életet élhessenek a világ minden táján.

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Debrecen

Feladataid

  • Hatóanyag- és készítménygyártás minőségbiztosítási felügyelete
  • Gyártási dokumentáció ellenőrzése, jóváhagyása
  • Törzskönyvi kérdések megválaszolásában való részvétel
  • Részvétel deviációk kivizsgálásában
  • Eljárásváltoztatások minőségbiztosítási felügyelete
  • Projektjellegű feladatok minőségbiztosítási felügyelete

Amit várunk

  • Szakirányú MSc/egyetemi szintű végzettség (biológus, vegyészmérnök, vegyész, biomérnök, mikrobiológus)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretekkel
  • Biotechnológiai alapismeretekkel
  • Minőségbiztosításban való jártassággal, gyógyszeripari tapasztalattal

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelt szerepet kap:

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészsége megőrzéséről
  • Ön és családja jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá
  • Családja életét iskolakezdési támogatással és óvodáinkkal támogatjuk
  • Teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el
  • Fejlődését folyamatos képzésekkel támogatjuk