Szenior HR Business Partner

Város:  Debrecen
Szakterület:  HR, Munkaügy, Képzés-fejlesztés
Tapasztalati szint:  5+ év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

A Richter Gedeon Biotechnológiai üzletága

munkatársat keres.

Ezek a feladatok várnak nálunk

  • A Társaság biotechnológiai gyártó telephelyének teljes körű HR Business Partneri támogatása
  • HR-stratégia irányelveinek és döntéseinek üzleti terület felé történő képviselete
  • Telephelyi vezetők támogatása, az üzleti és HR stratégia megvalósításában, szervezetfejlesztési folyamatok HR oldali menedzselése, napi operatív támogatási feladatok ellátása.
  • Részvétel üzleti és HR projektekben
  • Új vezetők beillesztésének koordinálása
  • Éves ütemterv alapján rendszeres információnyújtás a vezetőknek az aktuális HR programokról
  • Éves létszámkeret alapján a vezetők támogatása munkaerő tervezéséhez, létszám-gazdálkodás lekövetése (SAP)
  • Felmerülő szervezeti átalakítások előkészítésében való közreműködés, szervezetfejlesztési vagy egyéb területet érintő projektekben való HR részvétel
  • Munkaerő-állománnyal kapcsolatos változások előkészítése, szoros együttműködésben a munkaügyi, munkajogi területtel
  • HR folyamatok felülvizsgálatában, kialakításában részvétel, a vezetők támogatása a HR irányelvek alkalmazásában
  • Szoros együttműködés a toborzásban résztvevő, illetve a munkáltatói márka kialakításáért felelős munkatársakkal
  • A Richter HR képviselete vállalaton belüli és kívüli fórumokon

Amit várunk

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 5+ év nagyvállalati környezetben szerzett releváns tapasztalat: preferáltan HR Business Partner, HR Generalista
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás - írásban és szóban egyaránt
  • Stratégiai szemléletmód, üzleti igények transzformációs képessége
  • Nagyfokú önállóság, kezdeményezőkészség, proaktív munkavégzés, nagyfokú problémamegoldó készség
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség
  • Együttműködési készség, rugalmasság
  • MS Office eszközök magabiztos használata (Office, Excel, PowerPoint)

Előny

  • Gyógyszeriparban és/vagy nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat

Munkaviszony jellege

  • Határozott idő

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Rugalmas munkaidő
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk