Szenior üzemmérnök

Város:  Debrecen
Szakterület:  Termelés
Tapasztalati szint:  3-5 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

A Richter Gedeon létszámfejlesztés miatt

munkatársat keres Biotechnológiai Üzletágába

Feladataid

  • Biotechnológiai üzemben emlőssejt alapú hatóanyag előállítási feladatok megvalósítása termelési program szerint
  • A gyártáshoz kapcsolódó termelési, szervezési, ellenőrzési, dokumentálási feladatok elvégzése
  • A gyártási folyamat során a tenyésztési paraméterek monitorozását végző analitikai laboratórium koordinációja
  • Üzemi változások kezelése, deviációk kivizsgálása
  • A termeléshez kapcsolódó adatok statisztikai értékelése

Amit várunk

  • Felsőfokú egyetemi/Msc szintű végzettség (gyógyszerész, vegyészmérnök, biomérnök)
  • Minimum 3 év gyógyszeripari tapasztalat, GMP területen
  • Különböző oldatok illetve sejtek szűrési technikáinak ismerete, különös tekintettel a mélységi szűrésre
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Aminek örülünk

  • Biotechnológiai ismeretek
  • Sejtek elválasztására szolgáló szeperátorok magabiztos ismerete

Ami itt vár

Elkötelezett, támogató csapatot, magas szakmai színvonalú munkavégzést, speciális, egyedülálló iparági tapasztalatok megszerzésének lehetőségét egy stabil, hazai központú munkahelyen, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra.

  • egészségprogrammal és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá,
  • a családok életét iskolakezdési támogatással támogatjuk,
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
  • kollégáink folyamatos fejlődését szakmai továbbképzésekkel, konferenciákkal és belső képzésekkel segítjük.