Senior manufacturing automation engineer

Város:  Debrecen
Szakterület:  IT üzemeltetés, fejlesztés
Tapasztalati szint:  5+ év

Helló, Senior manufacturing automation engineer! Gondolkozz nagyban, és csatlakozz a 120 éve sikeres Richter Gedeon megújuló szervezetéhez!

Globális jelentőségű gyógyszeripari vállalatként a digitalizáció és az automatizáció kulcsszerepet játszik versenyképességünk fenntartásában. Növekedésünk másik motorja a szolgáltatásalapú szemlélet, aminek kialakításában és működtetésében számítunk IT-szakértelmedre: csatlakozz most a Richter közösségéhez

Senior manufacturing automation engineerként

Feladataid ezek lesznek:

  • DCS rendszerek üzemeltetése, prediktív karbantartási feladatai
  • DCS megoldások fejlesztése biotechnológiai és energia ellátó-rendszerekben
  • Részvétel irányítástechnikai rendszerek fejlesztésében
  • DCS rendszerek és applikációk eseti hibafeltárása, feltárt hibák javítása
  • PLC rendszerek üzemeltetése
  • PLC és intelligens eszközök illesztése DCS rendszerekhez
  • Fejlesztési és üzemviteli dokumentáció elkészítése a vonatkozó GMP előírások szerint
  • Projektekben önálló feladatok ellátása

Ezeket biztosan keressük a CV-dben:

  • BSC szintű villamosmérnök, mérnök informatikus vagy vegyészmérnök végzettség
  • PLC-k vagy egyéb vezérlő-rendszerek ismerete, automatizálási területen eltöltött legalább 5 év tapasztalat
  • Windows rendszerek rendszergazdai szintű ismerete

Egyéb elvárások:

  • ISA S88 és S95 szabványok ismerete
  • jó folyamat-szemlélet
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyként ezeket keressük:

  • DCS rendszerek ismerete, üzemeltetésben és/vagy fejlesztésben szerzett 3-5 év rendszermérnöki gyakorlat
  • Ipari buszrendszerek hibaelhárításában szerzett gyakorlat
  • Ipar 4.0 megoldások ismerete (IIoT, Smart Sensors, MES, MQTT)
  • OPC kommunikáció (DA/UA) ismerete (protokoll, konfiguráció, tunelling)
  • Gyógyszeripari, vegyipari vagy élelmiszeripari automatizálásban szerzett szakmai tapasztalat

Ezeket kínáljuk Neked:

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk