SAP műszaki ügyintéző

Város:  Debrecen
Szakterület:  Műszaki terület
Tapasztalati szint:  3-5 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

A Richter Gedeon

Műszaki ügyintéző

munkatársat keres.

Feladataid

  • Karbantartási anyagok és szolgáltatások rendelésének adminisztrációja: cikkszámok igénylése, az anyagrendelések elkészítése és SAP-ban történő rögzítése
  • Karbantartási dokumentumok nyilvántartása, kiosztása és visszagyűjtése, a kitöltött nyomtatványok ellenőrzése és szükség esetén javíttatása
  • Műszerek TMK tervigénylőinek elkészítése, a TMK tervek naprakészen tartása
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés az üzem műszaki csapatával: a karbantartó mérnökökkel és a karbantartókkal

Amit várunk

  • Középfokú (műszaki) szakképzettség
  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • SAP program felhasználói szintű ismerete

Ami itt vár

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk