Betöltés...

Minőségellenőrző csoportvezető (analitikai terület)

Város:  Debrecen
Szakterület:  Minőségügy
Tapasztalati szint:  5+ év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Debrecen

Feladataid

  • Minőségellenőrző laboratórium analitikai csoportjának vezetés
  • A csoporton belüli munka megszervezése
  • A csoport munkájához szükséges feltételek megteremtés
  • A csoport munkájának szakmai felügyelet és támogatása
  • A GMP szabályok betartása és betartatása

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Msc diploma (gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök esetleg egyéb természet-tudományos végzettség)

Amit várunk

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Ami itt vár

Elkötelezett, támogató csapatot, magas szakmai színvonalú munkavégzést, speciális, egyedülálló iparági tapasztalatok megszerzésének lehetőségét egy stabil, hazai központú munkahelyen, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra.

  • egészségprogrammal és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről,
  • jóllétedhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá,
  • a családod életét iskolakezdési támogatással támogatjuk,
  • a teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program, törzsgárda jutalom),
  • fejlődésedet szakmai továbbképzésekkel, konferenciákkal és belső képzésekkel segítjük.