Minőségellenőrzési csoportvezető

Város:  Debrecen
Szakterület:  Minőségügy
Tapasztalati szint:  5+ év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

munkatársat keres.

Feladataid

A Debreceni biológiai vizsgáló laboratórium Bioassay csoportjának vezetése:

  • a csoporton belüli munka megszervezése
  • a csoport munkájához szükséges feltételek megteremtése
  • a csoport munkájának szakmai felügyelete és támogatása
  • a GMP szabályok betartása és betartatása

Amit várunk

  • MSc diploma (molekuláris biológus, biológus, gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök esetleg egyéb természettudományos végzettség)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat

Aminek örülünk

  • Vezetői tapasztalat

Egyéb információ

  • A munkaszerződés határozott időre szól

Ami itt vár

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük