Mikrobiológiai szakértő

Város:  Debrecen
Szakterület:  Minőségügy
Tapasztalati szint:  5+ év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

A Richter Gedeon létszámfejlesztés miatt

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Debrecen

Feladatok

  • Mikrobiológiai laboratórium munkájának szakmai koordinálása, valamint a munkafeladatok és erőforrások megfelelő elosztása a napi célok hatékony és biztonságos teljesítése érdekében

  • Mikrobiológiai projektek felügyelete annak biztosítása érdekében, hogy az osztály célkitűzései a meghatározottak szerint teljesüljenek

  • Technikai szakértőként képzi, oktatja és fejleszti a munkatársakat, hogy biztosítsa a mikrobiológiai technikai ismereteket

  • Hatóanyag és késztermék vizsgálatok végzése, kiértékelése, minősítése

  • Mikrobiológiai környezeti monitor mintavételek, vizsgálatok elvégzése, kiértékelése, minősítése

  • Víz mintavételek és vizsgálatok végzése, kiértékelése, minősítése

  • Eltérések, nem megfelelő eredmények kivizsgálása, vagy a kivizsgálásokban való részvétel

  • A munkálatokkal kapcsolatos dokumentációk vezetése, rendszeres ellenőrzése, naprakész tartása

  • Kapcsolattartás üzemekkel, társszervezetekkel

Amit várunk

  • Msc szintű végzettség (biológus, molekuláris biológus, biomérnök, gyógyszerész)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat mikrobiológiai területen
  • Gyógyszeripari szakmai tapasztalat

Aminek örülünk

  • Vezetői tapasztalat

Ami itt vár

Elkötelezett, támogató csapatot és stabil, hosszú távú, nemzetközi viszonylatban is megbecsült hazai központú munkahelyet, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra:

  • egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá,
  • a családok életét iskolakezdési támogatássalóvodánkkal támogatjuk,
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
  • kollégáink fejlődését számos képzéssel segítjük.