Betöltés...

Gyógyszergyártó gépkezelő

Város:  Debrecen
Szakterület:  Fizikai, Segéd, Betanított munka
Tapasztalati szint:  1-3 év

Csatlakozz hozzánk

Feladataid

  • Tisztatéri gyógyszergyártás
  • Előkészítés, sterilezés, mintavételek
  • A gyógyszergyártó gépek kezelése
  • Csomagolóanyagok és késztermékek felpakolása és dobozba gyűjtése
  • Gyógyszeripari gépek és a tisztaterek takarítása az előírt munkautasítás alapján.

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Középfokú végzettség.

Amit várunk

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Aminek örülünk

  • Gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat.

Ami itt vár

Elkötelezett, támogató csapatot, magas szakmai színvonalú munkavégzést, speciális, egyedülálló iparági tapasztalatok megszerzésének lehetőségét egy stabil, hazai központú munkahelyen, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra.

  • egészségprogrammal és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről,
  • jóllétedhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá,
  • a családod életét iskolakezdési támogatással támogatjuk,
  • a teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program, törzsgárda jutalom),
  • fejlődésedet szakmai továbbképzésekkel, konferenciákkal és belső képzésekkel segítjük.

Munkarend: Betanulást követően 3 műszak.