Gyógyszeralapanyag gyártó

Város:  Debrecen
Szakterület:  Termelés
Tapasztalati szint:  1-3 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres Biotechnológiai Üzletágába

Feladataid

  • Biotechnológiai gyógyszerhatóanyagok előállításával kapcsolatos tevékenységek elvégzése (oldatkészítés, szűrés, kimérések, sterilezés, kromatográfia)
  • Folyamatirányító rendszer használata
  • Tisztatéri munkavégzés
  • A gyártási dokumentáció GMP-nek megfelelő vezetése
  • Biztonságtechnikai, tűzvédelmi, környezetvédelmi előírásoknak való megfelelés

Amit várunk

  • Technikus képesítés (vegyész technikus, vegyipari technikus, laboratóriumi technikus, élelmiszeripari technikus, környezetvédelmi technikus, vegyipari szakmunkás vagy vegyianyaggyártó szakmunkás végzettség)

Aminek örülünk

  • Gyógyszeripari területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Folyamatirányító rendszerek ismerete és automatizált gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Nyomástartóedény-gépész képzettség
  • Emelőgépkezelői jogosítvány

Munkarend

  • Folyamatos 12 órás munkarend (nappal, nappal; pihenő, pihenő; éjszaka, éjszaka)

Ami itt vár

Elkötelezett, támogató csapatot, magas szakmai színvonalú munkavégzést, speciális, egyedülálló iparági tapasztalatok megszerzésének lehetőségét egy stabil, hazai központú munkahelyen, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra.

  • egészségprogrammal és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá,
  • a családok életét iskolakezdési támogatással támogatjuk,
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
  • kollégáink folyamatos fejlődését szakmai továbbképzésekkel, konferenciákkal és belső képzésekkel segítjük.