GMP csoportvezető

Város:  Debrecen
Szakterület:  Termelés
Tapasztalati szint:  5+ év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

munkatársat keres Biotechnológiai Hatóanyaggyártó Üzemébe

Munkavégzés helye: Debrecen

Feladataid

  • Az üzem GMP felelőse, a napi termelési folyamatainak támogatása naprakész dokumentációs és oktatási háttér biztosításával
  • GMP csoport munkájának szervezése, ellenőrzése
  • Gyártási dokumentációk kiadása a gyártási tervnek megfelelően
  • Kapcsolattartás az üzem és a minőségbiztosítás között
  • Deviációk, kivizsgálások, feladat visszajelentések, megbeszélések koordinálása
  • Üzemi minőségbiztosítási KPI-ok betartása, betartatása
  • Oktatások meglétének ellenőrzése, éves GMP, környezetvédelmi és biztonságtechnológiai oktatások anyagának összeállíttatása, oktatások koordinálása
  • Belső-, partneri és hatósági auditokra, inspekciókra való felkészülés, auditokon való részvétel
  • Archiválási feladatok koordinálása

Amit várunk

  • Felsőfokú egyetemi/Msc szintű végzettség (biomérnök, vegyészmérnök, gyógyszerész)
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat GMP területen
  • Biotechnológiai ismeretek
  • Hatóanyaggyártásban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Aminek örülünk

  • Vezetői tapasztalat

Ami itt vár

Elkötelezett, támogató csapatot, magas szakmai színvonalú munkavégzést, speciális, egyedülálló iparági tapasztalatok megszerzésének lehetőségét egy stabil, hazai központú munkahelyen, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra.

  • egészségprogrammal és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá,
  • a családok életét iskolakezdési támogatással támogatjuk,
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
  • kollégáink folyamatos fejlődését szakmai továbbképzésekkel, konferenciákkal és belső képzésekkel segítjük.