Gépkezelő

Város:  Debrecen
Szakterület:  Fizikai, Segéd, Betanított munka
Tapasztalati szint:  3-5 év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

A Richter Gedeon létszámfejlesztés miatt

Gépkezelő

munkatársat keres.

Feladatok

  • Tisztatéri gyógyszergyártás
  • Előkészítés, sterilezés, mintavételek
  • A gyógyszergyártó gépek kezelése
  • Csomagolóanyagok és késztermékek felpakolása és dobozba gyűjtése
  • Gyógyszeripari gépek és a tisztaterek takarítása az előírt munkautasítás alapján.

Amit várunk

  • Középfokú végzettség

Aminek örülünk

  • Gyógyszeripari, élelmiszeripari vagy vegyipari területen szerzett tapasztalat
  • Műszakos munkarendben szerzett tapasztalat

Munkarend

  • Betanulást követően szakaszos 3 műszakos munkarend (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)

Ami itt vár

  • Saját állományban történő foglalkoztatás
  • Piaci átlagot meghaladó műszakpótlék

Már a próbaidő alatt is járnak a béren kívüli juttatások:

  • Cafeteria (készpénz vagy SZÉP-kártya)
  • Nyugdíjpénztár
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Helyi szakorvosi rendelőnkben ingyenes ellátás
  • Egészségbiztosítás (Medicover)
  • Vállalati üdülők és ingyenes sportolási lehetőségek (uszoda, konditerem, sportpálya, szauna)
  • Iskolakezdési támogatás
  • Munkaruhádat mi adjuk és mi is mossuk