ELM Specialist

Város:  Debrecen
Szakterület:  HR, Munkaügy, Képzés-fejlesztés
Tapasztalati szint:  1-3 év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

munkatársat keres

Munkavégzés helye: Debrecen

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • HR adminisztrációs oldalról támogatod a Richter működését.
  • Munkaügyi dokumentációkat készítesz (munkaszerződések, tájékoztatók, találmányi díjszerződések)
  • Különböző HR rendszerekben (SAP, SF EC) kezeled a Richter munkavállalóinak az adatait
  • A tartós távolléten lévő dolgozóink visszatérésének kezelése is hozzád fog tartozni
  • SuccessFactors Employee Central rendszerben a pozíció karbantartás részfeladatai (pozíció gazdálkodás figyelése, hiányzó adatok feltárása, javítása szükség esetén)
  • Telephelyi HR Ügyfélszolgálati Munkatárs eseti helyettesítése
  • Munkavállalói dokumentációkat archiválsz
  • Mindamellett, hogy hihetetlenül precíz vagy, még a határidőket is figyeled.

Szükséges végzettség, tapasztalat és egyéb kompetenciák

  • Minimum középfokú végzettség
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat (2000+ fő) (Jelentős létszámmal rendelkezünk, ennedebrek megfelelően van a munka ritmusa is)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (kiemelt szintű excel alkalmazás használata)
  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszer(ek) használatában - Amivel nálunk biztosan találkozol: SAP, Success Factors, SAP SuccessFactors Employee Central
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Jó kapcsolatteremtő és tanácsadói képességek
  • Határozott és tiszta szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Alap szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Előnyt jelent

  • SAP SuccessFactors Employee Central
  • ServiceNow
  • SRM
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat

Amit mi kínálunk

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük