EHS Koordinátor

Város:  Debrecen
Szakterület:  Műszaki terület
Tapasztalati szint:  3-5 év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

A Richter Gedeon

EHS koordinátor

munkatársat keres.

Feladataid

  • Munka-, és tűzvédelmi feladatok végrehajtása
  • Kockázatértékelések elkészítése, kockázati szintek csökkentésére akciók, programok kidolgozása és nyomon követése
  • Gépekkel, berendezésekkel kapcsolatos munkavédelmi feladatok ellátása
  • Tűzvédelmi rendszerek üzemeltetői ellenőrzésének elvégzése, az időszakos felülvizsgálatok támogatása
  • Események kivizsgálása, vészhelyzetek kezelése, akciók kidolgozása, bevezetésének elősegítése és ellenőrzése
  • EHS oktatási anyagok készítésében való részvétel, oktatások szervezése, megtartása
  • Külső és belső auditokon való részvétel, hatósági ellenőrzések koordinálása

Amit várunk

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Felsőfokú munkavédelmi és tűzvédelmi végzettség

  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel, Power Point, Outlook)

Aminek örülünk

  • SAP ismeret

  • Gyógyszeriparban szerzett munkatapasztalat

  • Integrált belső auditori képesítés / MEBIR, KIR auditori tapasztalat

  • Középfokú aktív angol nyelvtudás

Ami itt vár

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap:

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk