Betöltés...

Szenior minőségbiztosító

Város:  Debrecen
Szakterület:  Minőségügy
Tapasztalati szint:  5+ év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Debrecen

Feladataid

  • Hatósági kérdések megválaszolása
  • Guidok felülvizsgálata, GAP analízisben való részvétel
  • Audit észrevételek megválaszolása

Amit várunk

  • Szakirányú MSc/egyetemi szintű végzettséggel (biológus, vegyészmérnök, vegyész, biomérnök, mikrobiológus)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Biotechnológiai alapismeretek
  • Minőségbiztosításban való jártasság
  • Gyógyszeripari tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Ami itt vár

Elkötelezett, támogató csapatot, magas szakmai színvonalú munkavégzést, speciális, egyedülálló iparági tapasztalatok megszerzésének lehetőségét egy stabil, hazai központú munkahelyen, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra.

  • egészségprogrammal és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről,
  • jóllétedhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá,
  • a családod életét iskolakezdési támogatással támogatjuk,
  • a teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program, törzsgárda jutalom),
  • fejlődésedet szakmai továbbképzésekkel, konferenciákkal és belső képzésekkel segítjük.