Compliance szakértő

Város:  Debrecen
Szakterület:  Minőségügy
Tapasztalati szint:  5+ év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

munkatársat keres.

Feladataid

  • Biotechnológiai K+F folyamatok minőségbiztosítási támogatása
  • Hatóanyag és készítmény gyártástechnológiai folyamatainak minőségbiztosítási támogatása a korai fejlesztéstől a technológia validálásáig
  • Analitikai módszerek kvalifikálásának, validálásának minőségbiztosítási támogatása
  • A fejlesztési projekt megbeszéléseken való aktív részvétel, minőségbiztosítási szempontok képviselete
  • Gyógyszeripari biotechnológiai hatósági elvárások, szabályozások, ajánlások naprakész ismerete
  • Deviciók kezelése, kivizsgálásokon való részvétel, változáskövetés.
  • Önellenőrzések végzése, oktatások tartása
  • Szabályozási dokumentumok készítése, véleményezése
  • Riportok készítése

Amit várunk

  • Msc szintű biológus, biomérnök, biotechnológus, vegyész, vegyészmérnök végzettség
  • 5 év gyógyszeripari minőségbiztosítási tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Aminek örülünk

  • Medical device területen szerzett tapasztalat
  • Biotechnológiai területen szerzett tapasztalat

Ami itt vár

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük