Üzemi raktáros

Város:  Debrecen
Szakterület:  Beszerzés, Logisztika, Szállítás
Tapasztalati szint:  3-5 év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

A Richter Gedeon létszámfejlesztés miatt

Üzemi készletgazdálkodó

munkatársat keres.

Feladataid

  • Gyártáshoz szükséges anyagok, csomagoló anyagok, ható- és alapanyagok, egyszer használatos eszközök, legyártott késztermékek, félkész termékek mozgatása
  • Zsilipelésekhez szükséges fertőtlenítés, dokumentálás
  • Anyagzsilipek ellenőrzése, kimenő és bemenő áruk nyomonkövetése
  • Üzemi anyagfelhasználás nyomonkövetése
  • A vállalat általános, illetve az üzemek, és a műszaki szervezet eljárási utasításainak, valamint a GMP követelményeknek a betartása

Amit várunk

  • Középfokú végzettség (szakiskola, érettségi)
  • Targoncakezelői jogosítvány

Előnyt jelent

  • Gyógyszeripari tapasztalat
  • GMP ismerete
  • SAP vállalatirányítási rendszer használatában való jártasság

Munkarend

  • Betanulást követően 2 műszak, hétfőtől péntekig (6:00-14:00; 14:00-22:00;)

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap:

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk