Vezetői Asszisztens

Város:  Budapest
Szakterület:  Adminisztráció, Irodai munka
Tapasztalati szint:  3-5 év

munkatársat keres.

Feladataid

  • A Gyógyszergyártási Igazgatóság felsővezetőinek napi ütemtervének kezelése és szervezése
  • Találkozók és megbeszélések előkészítése, a szükséges dokumentáció és információk előkészítése
  • E-mailek, telefonhívások és levelezés kezelése a vezető nevében, szükség szerint válaszadás vagy irányítás
  • Fontos dokumentumok, prezentációk és jelentések előkészítése
  • Utazások és szállások szervezése, az utazással kapcsolatos dokumentumok előkészítése
  • Az irodai raktár és szükség szerint a beszerzések és készletgazdálkodás kezelése
  • Projektekben való részvétel és adminisztratív támogatás nyújtása a projektekben dolgozó csapatoknak
  • Az információs folyamatok hatékony és bizalmas kezelése

Amit várunk

  • Tapasztalat  team asszisztensi, szakmai asszisztensi vagy vezetői asszisztensi munkakörben
  • Magabiztos Microsoft Office ismeret: Excel, PowerPoint
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kitűnő szervező- és időkezelési képesség

Előnyt jelent

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk