Validálási minőségellenőrző szakértő

Város:  Budapest
Szakterület:  Minőségügy
Tapasztalati szint:  3-5 év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

munkatársat keres.

Feladatok

  • Az analitikai módszer-igazolási tevékenység során keletkező dokumentumok (tervek, jelentések, jegyzőkönyvek, kockázatelemzések) szakmai véleményezése, GMP alapú jóváhagyása

  • Az analitikai módszer-igazolási tevékenységet szabályozó dokumentumok készítése, ellenőrzése, jóváhagyása, más egység által készített szabályozási dokumentumok esetén, azok véleményezése, ellenőrzése, jóváhagyása

  • Az analitikai módszer-igazolási tevékenységgel kapcsolatban a Társaság magyarországi telephelyein a dolgozók oktatása, részükre tanácsadás

  • Az analitikai módszer-igazolási tevékenységgel kapcsolatban team-ekben, projektekben részvétel, kapcsolattartás

  • A szakterületre vonatkozó hatályos nemzetközi (gyógyszerkönyvi, hatósági) GMP irányelvek ismerete, betartása, betartatása, a változások követése, vonatkozó szakirodalom figyelése

Amit várunk

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pl. vegyészmérnök, vegyész, gyógyszerész, biológus, biológusmérnök)

  • Validálási tapasztalat

  • Minimum középszintű angol nyelvtudás

Aminek örülünk

  • Analitikai módszervalidálási tapasztalat

  • Gyógyszer minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat

  • GMP ismeretek

Ami itt vár

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük