Vám területre adminisztrátor diák

Város:  Budapest
Szakterület:  Diákmunka, Szakmai gyakorlat
Tapasztalati szint:  Pályakezdőknek, hallgatóknak, tanulóknak

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladataid

Adminisztratív szempontból támogatod a vám csoport munkáját:

  • Excelben vezetsz nyilvántartásokat, kalkulációkat végzel
  • Hivatalos dokumentumokat bekérsz beszállítóktól és rögzíted őket a rendszerekben

Jelentekezz, ha

  • Aktív, Nappali tagozatos hallgató jogviszonnyal rendelkezel - előny ha kereskedelmi területen
  • Legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • Magabiztosan mozogsz az Excel világában
  • Tudsz vállalni legalább heti 20 óra munkát tanulmányaid mellett

Szükséges kompetenciák

    Amit kínálunk

    • Szakmai tapasztalatot szerezhetsz egy magyarországi központú multinacionális vállalatnál
    • Változatos feladatokkal találkozhatsz
    • Tanórákkal, tanulmányokkal összeegyeztethető munkavégzés
    • Elkötelezett, támogató csapat