Junior irodai asszisztens

Város:  Budapest
Szakterület:  Adminisztráció, Irodai munka
Tapasztalati szint:  1-3 év

Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladataid

  •  Megbeszéléseket szervezel, táblázatok készítesz, előkészíted a szakmai anyagokat
  • Ellátod az általános asszisztensi feladatokat, dokumentálsz
  • Kezeled az osztály adminisztrációs felületeit
  • Segíted az értekezletek, találkozók megszervezését, kapcsolatot tartasz a társosztályokkal és külső partnerekkel

Amit várunk

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Jól kommunikálsz angolul szóban és írásban
  • Dolgoztál már asszisztensi, adminisztrációs területen

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelt szerepet kap:

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészsége megőrzéséről
  • Ön és családja jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családja életét iskolakezdési támogatással és óvodáinkkal támogatjuk
  • Teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el
  • Fejlődését folyamatos képzésekkel támogatjuk