Szenior számviteli elemző

Város:  Budapest
Szakterület:  Pénzügy, Számvitel, Kontrolling, Adózás
Tapasztalati szint:  1-3 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

Ezek a feladatok várnak Rád

  • IRFS számviteli elszámolásokkal és adózással kapcsolatos feladatok önállóan, illetve teamekben végzed, például:
    • Pénzügyi instrumentumokkal (IFRS 9) kapcsolatos komplex elszámolások, fedezeti számvitel (elemzések, analitikák készítése, havi mozgások, zárási feladatok)
    • Cash-flow kimutatás készítésének támogatása
    • Követelés- és tartozás egyeztetés a Richter Csoport tagjaival és külső partnerekkel
  • Támogatod a havi, negyedéves és éves beszámolók készítését és az éves/közbenső auditot
  • Szakmailag támogatod az informatikai fejlesztéseket, részt veszel a tesztelésekben, dokumentálásban
  • Részt veszel a jogszabály változások és IFRS standard változások alkalmazási feltételeinek kialakításában
  • Részt veszel folyamatoptimalizációs feladatokban és más nem BAU tevékenységben
  • Szorosan együttműködsz társosztályokkal, leányvállalatokkal
  • Partner vagy a felmerülő komplex problémákra (könyvelési problémák) megoldási javaslatok kidolgozásában

Ezt keressük az önéletrajzodban

  • Gazdasági szakirányú felsőfokú végzettséged van (számviteli szak)
  • Legalább 3 év releváns munkatapasztalattal bírsz könyvvizsgálat vagy számviteli területen
  • Minimum középfokú szakmai angol nyelvtudás
  • IFRS mérlegképes könyvelői végzettség, IFRS környezetben szerzett gyakorlat

Előnyt jelent

  • Ismered az SAP-t, dolgoztál már az SAP Treasury modullal

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap:

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk