Szenior kutató-fejlesztő laboráns

Város:  Budapest
Szakterület:  Természettudományok, Kutatás
Tapasztalati szint:  1-3 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres októberi kezdéssel.

Csatlakozz hozzánk

Feladatok

  • Bioanalitikai és immunogenitási módszerek kidolgozása és validálása során oldatkészítési, mintaelőkészítési műveletek és műszeres mérések végrehajtása,
  • Gyógyszerkinetikai, toxikokinetikai, immunogenitási és metabolizmus vizsgálatok mintáinak elemzése során oldatkészítési, mintaelőkészítési műveletek és műszeres mérések végrehajtása
  • A vizsgálati körülmények és adatok jegyzőkönyvezése
  • A belső minőségellenőrzési folyamatban adategyeztetési (összeolvasási) feladatok végrehajtása
  • GLP, GCLP szabályozás szerinti munkavégzés
  • A működéshez szükséges szabványműveleti előírások elkészítése
  • Általános laboratórium feladatok (pl. készletellenőrzés; laboratóriumi készülékek működtetésének ellenőrzése, felügyelete; nyilvántartások vezetése)

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Érettségi /vegyipari technikumi érettségi és vegyésztechnikusi, vegyészlaboránsi képesítés vagy vegyész / élettudományi BSc végzettség;
  • Steril környeztben szerzett tapasztalat
  • Legalább alapfokú szintű angol nyelvtudás
  • Technikusi, laboráns munkakörben szerzett tapasztalat
  • GLP, GCLP szabályozás szerinti munkavégzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier
  • Elkötelezett, támogató csapat
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely
  • Egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái
  • Széleskörű juttatási csomag