Szenior beszámolási kontroller

Város:  Budapest
Szakterület:  Pénzügy, Számvitel, Kontrolling, Adózás
Tapasztalati szint:  5+ év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladatok

  • Havi, negyedéves és éves konszolidált és szegmens szintű tény-terv-bázis elemzések (mérleg és eredménykimutatás) készítése a menedzsment számára
  • Licenc szerződések riport szolgáltatási és kapcsolattartási feladatai külső partnerek felé
  • Aktív részvétel a tőzsdei jelentések és a pénzügyi beszámolók elkészítésében
  • Kontrolling allokációs rendszerek működtetésében való részvétel
  • Csoport szintű folyamatfejlesztési, S/4HANA és automatizációs projektekben való aktív részvétel
  • Vezetői számviteli rendszer felügyelete, eltérések és hibák feltárása, valamint kezelése
  • Rendszeres és ad hoc SAP-BW alapú riportálási feladatok
  • Zárási folyamatokban való aktív részvétel
  • Szoros együttműködés társosztályokkal, külső szakértőkkel és az auditorokkal

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 5 év kontrollingban szerzett tapasztalat
  • Konszolidációs és IFRS ismeret
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Outlook, Teams, PowerPoint, makrók)
  • SAP, modulok vagy egyéb vállalatirányítási és adattárház ismerete

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • Magas szintű logikai és elemzőkészség, határozottság, döntésképesség
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Hatékony problémamegoldás, proaktivitás
  • Változáskezelés
  • Feladatok önálló, illetve teamekben való elvégzése
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Előnyt jelent

  • Felhasználói IT ismeretek (Excel Power Query, ThinkCell, Power BI)
  • S/4HANA gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük