IT Internal Auditor

Város:  Budapest
Szakterület:  Pénzügy, Számvitel, Kontrolling, Adózás
Tapasztalati szint:  3-5 év

Helló, Szenior belső ellenőr / Internal Auditor! Gondolkozz nagyban, és csatlakozz a 120 éve sikeres Richter Gedeon megújuló szervezetéhez!

Globális jelentőségű gyógyszeripari vállalatként a digitalizáció és az automatizáció kulcsszerepet játszik versenyképességünk fenntartásában. Növekedésünk másik motorja a szolgáltatásalapú szemlélet, aminek kialakításában és működtetésében számítunk IT-szakértelmedre: csatlakozz most a Richter közösségéhez

Szenior belső ellenőr / Internal Auditorként

Csatlakozz hozzánk

Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához! Globális jelentőségű gyógyszeripari vállalatként a digitalizáció és az automatizáció kulcsszerepet játszik versenyképességünk fenntartásában. Számítunk szakértelmedre: csatlakozz most a Richter közösségéhez

Internal Auditor

pozícióba!

Ezek a feladatok várnak Rád

  • Részt veszel a nemzetközi cégcsoport üzleti és informatikai folyamatvizsgálatainak tervezésében, végrehajtásában és jelentések írásában
  • Irányítod az IT auditokat (kockázatértékelés, tervezés, végrehajtás), részt veszel az üzleti folyamatvizsgálatokban,
  • Akciótervek státuszát követed és validálod a végrehajtásukat
  • Véleményezed az IT és IT biztonsággal kapcsolatos szabályzatokat és szorosan együtt dolgozol ezekkel a területekkel: szakmai tanácsadásban és projektekben is számítunk Rád

Ezeket várjuk Tőled

  • Felsőfokú közgazdasági és/vagy informatikai végzettséggel rendelkezel
  • Tapasztalatot szereztél tanácsadásban vagy end-to-end auditban, ezért magabiztosan hozol szakmai döntéseket
  • Kiállsz a megalapozott véleményed mellett, képviseled szakterületed érdekeit
  • Tudsz és szeretsz függetlenül dolgozni, csapatot irányítani
  • Inspirál, ha vezetőkkel dolgozhatsz együtt
  • Motivál, ha fejlesztheted munkaadód munkafolyamatait
  • Kreatív vagy a hiányosságok megoldásának megtalálásában
  • Megvan a szakmai háttered a informatikai ellenőrzések metodológiájának továbbfejlesztéséhez
  • Beszélsz angolul, így tudsz a mindennapi munkádban szóban és írásban is kommunikálni a leányvállalatokkal

Előnyt jelent

  • Big4 munkatapasztalat
  • CIA / CISA / CISM végzettségek
  • Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat
  • Orosz nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Széleskörű juttatási csomag (cafetéria, nyugdíjpénztár, Medicover)
  • Világszínvonalú berendezések, eljárások, technológiák a kutatás-fejlesztésben, minőségirányításban és biotechnológiában
  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet
  • Elkötelezett és támogató csapat
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely: egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektíváival