Szenior HR Fejlesztési Specialista

Város:  Budapest
Szakterület:  HR, Munkaügy, Képzés-fejlesztés
Tapasztalati szint:  5+ év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

munkatársat keres.

Csatlakozz hozzánk

A munkakör célja a Richter Gedeon magyar teljesítményértékelési rendszerének a vállalat üzleti és kulturális céljaival párhuzamba állított stratégiai és folyamat szintű kezelése és fejlesztése. A teljesítményértkelési rendszeren túl a munkavállalói párbeszéd (engagement) stratégia kidolgozása és működtetése elsőkörben Magyarországon, majd középtávon globális szinten is a munkakör része

Feladatok

  • A vállalat teljesítményértékelési rendszerének és folyamatának működtetése (a ciklus megtervezése, egyeztetés társterületekkel, kommunikációk, képzések)
  • A vállalat informatikai és üzleti céljaival párhuzamosan a rendszer és a folyamat fejlesztése.
  • Riportok, elemzések készítése.
  • A teljesítményértékelési folyamat újrapozícionálása a jelenlegi erős rendszer oldali megközelítésből és beillesztése a már kialakult HR folyamatokba.
  • A teljesítményértékelés kiterjesztése a nemzetközi hálózatra.
  • A munkavállalói párbeszéd - engagement - stratégiájának kidolgozása és megvalósítása (preferáltan Magyarországon, nemzetközi szinten igény szerint)

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Felsőfokú humán- vagy közgazdasági végzettség
  • Tárgyaló képes angol nyelvtudás
  • Erős analitikia képességek, struktúrált és stratégiai gondolkodás mód, folyamat orientáltság, nyitottság, kiváló kommunikációs képesség, IT orientáltság
  • Képzési területen szerzett minimum 8 éves tapasztalat (preferáltan nemzetközi hálózat teljesítményértékelésében szerzett tapasztalat), engagement felmérések területén szerzett tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Amit kínálunk

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük