Szakmai asszisztens

Város:  Budapest
Szakterület:  Adminisztráció, Irodai munka
Tapasztalati szint:  5+ év

FELADATOK

  • Regionális irányítás támogatása, a keresztfunkcionális információáramlás és együttműködés biztosítása.
  • Kapcsolattartás az országokkal, feladatok, határidők követése, szükség esetén eszkaláció a regionális vezetés számára.
  • Program szervezés és összehangolás, a vállalatirányítás rendszeréhez igazodóan a vezetés tevékenységeinek időzítése, ennek támogatása.
  • Az országok üzleti beszámolóinak szervezése, keresztfunkcionális szereplők informálása, időzítések összehangolása, az ideiglenesen bekapcsolódó résztvevők elérhetőségének, jelenlétének biztosítása.
  • Az üzleti beszámolók előkészítő anyagainak megosztása, ezek időbeni elkészültének követése.
  • Sub-regionális és regionális megbeszélések szervezése, előkészítés, keresztfunkcionális szereplők bevonása.
  • Szakmai prezentációk készítése.
  • Egyéb a regionális tevékenységekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátás.

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és szervezési készségek
  • Képesség a hatékony együttműködésre a különböző funkciókkal, csapatokkal
  • Részletekre való odafigyelés, határidők tartása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • Releváns multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalatod van vezető támogatásában, irodavezetői, szakmai asszisztensi pozícióban
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel- munkád során napi szinten szóban és írásban egyaránt kell majd angolul kommunikálnod