Szakmai asszisztens

Város:  Budapest
Szakterület:  Adminisztráció, Irodai munka
Tapasztalati szint:  1-3 év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

munkatársat keres.

Ezek a feladatok várnak

  • Kezeled és naprakészen tartod a műszaki projektek dokumentációit, valamint működteted a dokumentációs rendszert.
  • Feladatod a műszaki tervdokumentációk formai véleményezése és műszaki véleményeztetése
  • Támogatod a projektmenedzserek mindennapi munkáját
  • Fogadod a vendégeket, a projektekhez kapcsolódó belépőkártyák ügyintézése, megbeszéléseket szervezel, megbeszélések esetén a tárgyaló előkészítésében, vendéglátásban segítséget nyújtasz
  • Kimutatások, diagramok, riportok, agendák, memok készítése
  • Kezeled az ügyviteli, adminisztrációs feladatok során felmerülő elakadásokat, problémákat
  • Műszaki átadás-átvételi eljárások szervezése

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • MS office programcsalád és Sharepoint ismerete.

  • Magas szintű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség.

  • Releváns munkatapasztalat hasonló asszisztensi pozícióban

Előnyt jelent

  • Dokumentumkezelő rendszerek ismerete.

  • Magas szintű számítógépes ismeret.

  • AutoCAD ismerete.

  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és heti 2 home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük