Submission Manager

Város:  Budapest
Szakterület:  Természettudományok, Kutatás
Tapasztalati szint:  1-3 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladatok

  • Törzskönyvi eljárások tervezése és menedzselése a termék teljes életciklusa során, világszerte, a globális törzskönyvezési stratégiával és a helyi hatósági követelményekkel összhangban a Richter Gedeon nőgyógyászati termék portfoliójára

  • A határidőket érintő logisztikai egyeztetések lefolytatása

  • A submission stratégia végrehajtása: tervezés, nyomon követés, monitorozás és riportálás a submission tevékenységekről és állapotukról

  • A submission content plan meghatározása és a dosszié összeállításának koordinálása

  • Együttműködés a vállalat különböző szervezeti egységeivel, leányvállalatokkal, képviseleti irodákkal, külső szakértőkkel és partnerekkel, a hatóságokkal és egyéb stakeholder-ekkel

Amit várunk

  • Gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, biológus vagy egyéb természettudományos (MSc) végzettség

  • 1-5 év regulatory területen szerzett tapasztalat

  • Különféle submission típusok menedzselésében szerzett tapasztalat, pl. MAA, változtatások, megújítások a különböző földrajzi területeken

  • Folyékony angol nyelvű kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt

  • Regulatory szoftverek (RIM) használatában szerzett tapasztalat előnyt jelent

  • Microsoft Office (MS Word, Excel, PowerPoint stb.) ismerete haladó szinten

Kompetenciák

  • Rugalmasság, képesség mind önállóan mind csapatban való munkavégzésre egy globális, mátrix szervezetben

  • Erős projektmenedzsment készségek, úgymint tervezés, prioritások meghatározása, ütemezések és időbeosztások kezelése

  • Gondos, alapos és részletekre figyelő munkavégzés

  • Szervezettség, több egyidejűleg futó feladat vagy projekt követésének, feldolgozásának és végrehajtásának képessége

  • Erős interperszonális, együttműködési készség, konstruktív és hatékony kapcsolatteremtés

Egyéb információk

  • Rugalmas, törzsidős munkaidő

  • Határozatlan idejű munkaviszony

  • Hibrid munkavégzés: 3 nap HO, 2 nap iroda jelenlét (Budapest, X. kerület)

Ami itt vár

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük