Stratégiai beszerző

Város:  Budapest
Szakterület:  Beszerzés, Logisztika, Szállítás
Tapasztalati szint:  1-3 év

Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

munkatársat keres.

Feladatok

  • Szorosan együttműködsz a kategóriamenedzserrel
  • Folyamatosan kommunikálsz a belső ügyfelekkel (igénylők), hogy megértsd szükségleteiket
  • Naprakészen tartod a kategóriastratégia kidolgozásához szükséges elemzéseket, piackutatásokat
  • Részt veszel a beszerzés stratégiai részében: árajánlatkérések, beszállítók versenyeztetése, az ajánlatok kereskedelmi értékelése, ártárgyalások folytatása, majd szerződéskötés és a projekt nyomon követése
  • Monitorozod a kategória teljesítményét, részt veszel a folyamatok fejlesztésében
  • Felméred és kezeled a potenciális kockázatokat
  • Visszatérő és ad hoc riportokat készítesz a kategóriamenedzsernek és a vezetőknek
  • Kimutatásokkal segíted a vezetői döntéselőkészítést

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettséged van

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • 2-3 évet dolgoztál már stratégiai beszerzőként
  • Angol nyelvtudásod aktív
  • Magabiztosan használod az SAP MM modult, illetve az Excelt is
  • Szeretsz és tudsz is önállóan dolgozni, egyszerre több projektet koordinálni

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk