SAP HR SF modul támogató

Város:  Budapest
Szakterület:  IT üzemeltetés, fejlesztés
Tapasztalati szint:  3-5 év

Helló, SAP HR SF modul támogató! Gondolkozz nagyban, és csatlakozz a 120 éve sikeres Richter Gedeon megújuló szervezetéhez!

A Richter Gedeon IT részlegén belüli SAP Service Unit keresi most leendő tagját SAP támogató munkatárs munkakörbe.

Amennyiben van már tapasztalatod SAP HR/SF modulok IT oldali L2-es  támogatásában vagy erős IT affinitással rendelkező Key user vagy, akkor ez a pozíció Téged vár.

Ezek a feladatok várnak Rád

  • Felhasználók L2 szintű támogatása
  • Szükséges beállítások elvégzése, részvétel a fejlesztési feladatok tesztelésében, a fejlesztéshez kapcsolódó GxP dokumentációk elkészítésében, a végfelhasználók oktatásában.
  • Vezető modulfelelős irányításával kisebb projekt feladatok önálló végrehajtása: koncepciótervezés, módosítások elvégzése a rendszerekben, dokumentálás, felhasználók betanítása
  • Módosítások élesüzemi rendszerbe történő telepítése
  • SAP jogosultsági igények szakmai ellenőrzése
  • A munkakör feladatai kiterjednek mind anyavállalati SAP rendszerre, mind a nemzetközi leányvállalati SAP rendszerekre. A cégcsoportnál a HR, SF modul jelenleg 11 SAP instanciában működik

Amit várunk Tőled

  • Műszaki vagy informatikai felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Beszélsz középfokon angolul és a munkavégzés során is tudod használni
  • L2 szintre beérkezett üzleti igényeket képes vagy önállóan megoldani, vagy L3 szintre delegálni
  • SAP rendszer üzemszerű működésének fenntartása érdekében támogattál már felhasználókat
  • Legalább 2-3 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • SAP HR, SF modult használtad munkád során és a kapcsolódó logisztikai területet is átlátod

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapatot és stabil, hosszú távú, nemzetközi viszonylatban is megbecsült hazai központú munkahelyet, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra:

  • egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá,
  • a családok életét iskolakezdési támogatássalóvodánkkal támogatjuk,
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
  • kollégáink fejlődését számos képzéssel segítjük