Senior Medical Data Engineer

Város:  Budapest
Szakterület:  IT üzemeltetés, fejlesztés
Tapasztalati szint:  3-5 év

Csatlakozz hozzánk

Feladatok

  • SAS programozás:

    SAS bevezetésben való aktív részvétel
    meglévő SAS program kódok ellenőrzése
    tárolt eljárások ( SAS makrók) fejlesztése
    minőség-ellenőrzés biztosítása
    SAS programozási technikák oktatása

  • Data WareHouse :

    DWH projektben aktív részvétel,  megoldások egyeztetése az AIT-vel
    pilot DWH kialakítása Azure környezetben
    Meglévő adatok betöltése a DWH-ba
    Adatbetöltési standardok kialakítása

  • Steakholder support:

    projektek közben felmerülő query-k fejlesztése SAS vagy SQL nyelven
    adatvizualizációk készítése a PM-ek számára

Elvárt végzettség, szakképzettség

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • Természettudományosvagy informatikai felsőfokú végzettség
  • Információszervezési ismeretek (adatbázis és folyamatszervezés)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Előnyt jelent

  • Gyógyszeripari, klinikai vizsgálati tapasztalat
  • GCP ismeret

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap.

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodáinkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk.