Senior Kalibrációs és kvalifikációs mérnök

Város:  Budapest
Szakterület:  Műszaki terület
Tapasztalati szint:  5+ év

Műszaki igazgatóságunk Karbantartásszervező csapatába keressük azt a szakmailag is felkészült kollégát, aki tud rendszer szintűen gondolkozni, projektben dolgozni és önállóan menedzselni a rászabott feladatokat. A csapat új irányt vesz a karbantartások fejlesztésében, emiatt

pozíciónk nyílt meg

Feladatköreid ezek lesznek

  • A főosztályhoz kapcsolódó nagy projektekben veszel majd részt, ahol a feladatok kialakításától kezdve a projektmenedzsment is hozzád tartozik majd
  • RG global kalibrációs és kvalifikációs folyamatok és mutató számok (KPI) kiépítéséért és követéséért Te fogsz felelni, neked is kell ellenőrizned
  • Műszaki kivizsgálások támogatásában aktívan részt veszel, szakmai szempontokat figyelembe véve
  • Különböző elemzések készítése (megbízhatósági tanulmányok) vár Rád
  • Karbantartási auditokon részt kell venned, valamint fejlesztened is kellene az audit rendszert
  • Te felelsz a vállalaton belüli Kalibrációs és Kvalifikációs szakmai folyamatokért.
  • Feladataid lesznek:a szakmai folyamatok, szerződések felülvizsgálata, költségtervezés és költségkövetés stb.
  • RG global karbantartási kalibrációs, kvalifikációs tudás- és irányítási központ megvalósítása: folyamatos fejlesztés, támogatás, képzés és ellenőrzés
  • Szakmai kérdéseket kapsz majd a területektől, ezekre tudnod kell válaszolni
  • Megszerzett tudásod kamatoztatására is szükséged lesz: TPM, Lean, RCM, karbantartási módszertanok, Asset management, stb.

Ezeket biztosan keressük CV-dben

  • Műszaki, felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 éves releváns tapasztalat (kalibrációs/kvalifikációs területen és TPM, LEAN módszertanban szerzett tapasztalatok)
  • Gyógyszeripari ismeret (előny is lehet erős szakmai tudás mellett)
  • Projektmenedzsment ismeret és szemlélet
  • Hibaelemző, analitikus és kreatív gondolkodás
  • Rendszerszintű gondolkodás

Előnyt jelentenek

  • SAP PM modul ismerete
  • Gyógyszeripari tapasztalat és a GxP irányelvek ismerete
  • TPM vagy LEAN magasszintű ismerete és ezekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Munkádat segítőkész kollégák között végezheted, ahol fontos a csapatmunka becsülete, az együtt gondolkodás öröme és egymás munkájának támogatása:

  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka vár
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, amit képzésekkel is támogatunk
  • Innovatív stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely
  • Széleskörű juttatási csomaggal honoráljuk a munkádat: cafetéria, munkavállalói részvényprogram, nyugdíjpénztár, Medicover
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk