Senior HR fejlesztési specialista

Város:  Budapest
Szakterület:  HR, Munkaügy, Képzés-fejlesztés
Tapasztalati szint:  5+ év

Ezek a feladatok várnak Rád

  • A Richter Gedeon Nyrt tehetségprogramjának felülvizsgálata
  • Javaslattétel mind a vezetői utánpótlás, mind a szakértői tehetség programok kidolgozására
  • Vezetői utánpótlás és a szakértői tehetség program bevezetése és működtetése
  • A program nemzetközi kiterjesztésének felülvizsgálata
  • Utánpótlás tervezési folyamatok kialakítása

Ezeket várjuk Tőled

  • Rendelkezel 10+ év releváns (HR személy-és szervezetfejlesztés) területen és nagyvállalati (multinacionális vagy több vállalatnál megszerzett) környezetben szerzett szakismerettel
  • Tapasztalat szereztél tehetségmanagement, változásmenedzsment, vezetésfejlesztés területeken
  • Hatékony időgazdálkodás
  • Erős ügyfélorientációval rendelkezel
  • Stratégiai terveket készítesz a szakterületeden

Előnyt jelent

  • Tehetségmenedzsment programokban, teljesítményértékelésben szerzett tapasztalat
  • Teljes L&D terület működésének átfogó értése, ismerete
  • Hazai és nemzetközi szakmai közösséggel kialakított kapcsolati háló

Amit kínálunk

Mindenekelőtt egy fantasztikus csapatot. A munkádat az alábbi juttatásokkal honoráljuk:

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk