SAP Technical Consultant (MM/WM/EWM)

Város:  Budapest
Szakterület:  IT üzemeltetés, fejlesztés
Tapasztalati szint:  3-5 év

Helló, SAP-s! Gondolkozz nagyban, és csatlakozz a 120 éve sikeres Richter Gedeon megújuló szervezetéhez!

Globális jelentőségű gyógyszeripari vállalatként a digitalizáció és az automatizáció kulcsszerepet játszik versenyképességünk fenntartásában. Növekedésünk másik motorja a szolgáltatásalapú szemlélet, aminek kialakításában és működtetésében számítunk IT-szakértelmedre: csatlakozz most a Richter közösségéhez

SAP Technical Consultantként

Ezek a feladatok várnak Rád

  • MM szakértőként mind az anyavállalti, mind a leányvállalati felhasználók L2 és L3 szintű támogatása, vagy a beérkező üzleti igények külső tanácsadóhoz (L4) történő eszkalálása
  • Az MM, WM, LE-TRA, EWM modulra vonatkozó Business Analyst tevékenység ellátása (üzleti igények értelmezése, pontosítása, egyeztetése, SAP megvalósíthatósági javaslatok kidolgozása)
  • Fejlesztések szakmai irányítása
  • Koncepció alkotás
  • Módosítások önálló végrehajtása (specifikálás, módosítások végrehajtása a rendszerben, dokumentálás, felhasználók betanítása)
  • Módosításokhoz kapcsolódó tesztelési stratégiák, tesztelési tervek elkészítése, vagy elkészíttetése; UAT tesztek irányítása
  • Módosítások élesüzemi rendszerbe történő telepítése
  • Az MM, WM, LE-TRA, EWM modulra vonatkozó üzleti igények, illetve külsős szállítók által készített dokumentumok szakmai véleményezés

Amit várunk Tőled

  • Műszaki vagy informatikai felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Beszélsz középfokon angolul és a munkavégzés során is tudod használni
  • L2 szintre beérkezett üzleti igényeket képes vagy önállóan megoldani, vagy L3 szintre delegálni
  • SAP rendszer üzemszerű működésének fenntartása érdekében támogattál már felhasználókat
  • Legalább 2-3 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • SAP MM, WM, LE-TRA, EWM modult használtad munkád során és a kapcsolódó logisztikai területet is átlátod

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapatot és stabil, hosszú távú, nemzetközi viszonylatban is megbecsült hazai központú munkahelyet, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra:

  • egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá,
  • a családok életét iskolakezdési támogatássalóvodánkkal támogatjuk,
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
  • kollégáink fejlődését számos képzéssel segítjük